Saules un jūras debesīs noaustais sapnis –Toskāna. 2021.gada 10-18. septembris. 
Saules un jūras debesīs noaustais sapnis –Toskāna. 2021.gada  10-18. septembris.
1.diena.Izbraukšana no Kuldīgas plkst.4.00, saldus 4.50, Dobeles 5.40, Jelgavas 6.10, Rīgas 6.00
Diena ceļā, pusdienu pauze Polijas krodziņā. Nakts trīszvaigžņu viesnīcā Bytom-Polijā ar brokastīm.
2.diena.
Brauciens caur Čehiju, Austriju. Nakts kempingā pie Venēcijas( mājiņās divvietīgās istabiņās)
3.diena Castello Brollio pils jau vairākus gadsimtus slejas uz stāva kalna un jau no 1141.gada ir Risacollo ģimenes īpašums. No pils skatu laukumiem var skaidrā laikā redzēt Sienu, kas atrodas 20 km attālumā. Dosimies ar pils gidi ekskursijā pa pils zālēm, apmeklēsim pils muzeju, skaisto parku un vīnogu dārzus. Varbūt mums izdosies sastapt ar Brollio pils spolu-Benittino Ricasoli, kas joprojām krēslas stundās staigā pa pili. Daži viņu pilnmēnes naktīs ir redzējuši jājam ar baltu zirgu pa saviem īpašumiem, bet pavada viņu medību suņi. Pēc Risolli nāves vairākkārt barona guļumistabā palagos ir bijuši cilvēka ķermeņa nospiedumi, it kā kāds viņš būtu pats gulējis savā gultā.
Pienza. Maza kalnu viduslaiku pilsētiņa ar tai tipisko noslēpumainību un romantikas piegaršu. Šaurās ieliņas, augstie torņi, mazie lodziņi ar ziedu rotātiem puķpodiņiem, bet uz lieveņa dusošs kaķis, vīna veikaliņi, kas piedāvā zonā darinātu vīnu (Brunello di Montalcino, Chianti Classico, Vernaccia, Vino nobile di Montepulciano u.t.t.), sierotavas. Daba veldzēs dvēseles un ļaus aizmirst ikdienu, bet pilsēta dāvās savu dzīvīgumu un enerģiju.

Nakts Pienza četru zvaigžņu viesnīcā ar brokastīm.
4.diena.
Chianciano Terme. Jau 5.gadsimtā pirms mūsu ēras senie entruski te uzcēla savu templi Sillene, kas bija pateicība dievam par ārstnieciskajiem ūdeņiem, kas te izlauzās no zemes dzīlēm.Senie romieši novērtēja ūdens dziedinošo spēku un cēla šait vietā pilis, bet Chiasnciano Termes slava izplatījās tālu aiz Romas impērijas robežām. Relaksēsimies termālajos baseinos un ja kādam būs vēlēšanās, tad ir iespēja izbaudīt arī SPA jaukumus.
Sjēna- viduslaiku pilsētiņa, kas lepojas ar slaveniem mākslas darbiem, muzejiem, greznām augstmaņu villām un tikai sev raksturīgo kulināriju. Pilsētiņas ielās muzicē džeza muzikanti, bet galvenajā laukumā katru gadu notiek zirgu skriešanas sacensības, kuru pirmsākumi meklējami viduslaikos. Tā ir viena no apburošākajām Toskānas pilsētām, kura spējusi saglabāt viduslaikiem raksturīgākās iezīmes, bet par senās Romas impērijas laikiem atgādina vilcene ar dvīņiem, kas ir pilsētiņas simbols un sastopams daudzos Sjēnas laukumos un skvēros.
Sjēnas katderāle ir viena no skaistākajām un greznākajām ēkām Toskānā un pasaulē. Ne velti par to mēdz teikt, ka ieejot katedrālē Jūs variet sasniegt debesis. Katedrālē ir marmora grīdas rotātas ar gleznojumiem un tās ir lielākās, skaistākās, krāšņākās grīdas kādas jebkad, jebkur pasaulē ir tapušas.

Nakts Pienza četru zvaigžņu viesnīcā ar brokastīm
5.diena.
Montepulciano ir renesences laika viduslaiku pilsētiņa, kas atrodas svētā kalna galā. Pēc senas leģendas pilsētiņu ir cēlis entrusku karalis Lars Parsena ne Chiusi. No pilsētiņas paveras burvīgs skats uz Umbrijas reģionu un Trasimeno ezeru. Senās pilsētiņas ielas glabā vēstures šarmu. Pilsētiņā ir filmētas epizotes no filmas”Krēsla”.
Uz stāvas klints lepni slejas Monte Oliveto Maggiore klosteris, kas ir krāšņākais un greznākais klosteris Itālijā. Klosterī atrodas dieva Apollona templis, bet klostera kapenes ir izgrebtas kalnā. Kapeņu sienas rotā mozaīkas ar kuru skaistumu var sacensties tikai Romas Vatikāns. Klostera vīna pagrabā degustēsim mūku gatavoto vīnu, klostera aptiekā varēsim iegādāties mūku gatavotos kosmētikas produktus un smaržas, bet klostera tornī būs iespēja ieturēt pusdienas.

Nakts Hotel Plazza Porcari trīszvaigžņu viesnīcā ar brokastīm.
6.diena.
Carrara un marmora raktuves. Tās ir visvecākās un visslavenākās marmora raktuves pasaulē, kas darbojas jau no romiešu laikiem. Uz šejieni brauca pats Mikelandželo izvēlēties marmoru saviem darbiem. Raktuvju autobusiņi mūs ievedīs kalnu sirdī, kur iepazīstinās ar marmora iegūšanas paņēmieniem, apskatīsim arī marmora muzeju zem klajām debesīm.
Colonnata. Nogaršosim itāļu speķi, kurš jau no romiešu laikiem šeit tiek gatavots speciālās marmora
vannās, iepazīsimies ar tā gatavošanas procesu un produktiem, kas vajadzīgi tā pagatavošanai
Ciemosimies pie olīvu audzētājiem zemnieku saimniecībā, kur olīvu birzī baudīsim senās Toskānas ēdienus. Te ir viss- skaistas emocijas, piepildīti sapņi un romantika, kāda virmo gaisā tikai Toskānā.

Nakts Hotel Plazza Porcari trīszvaigžņu viesnīcā ar brokastīm.
7.diena.
Pelde un atpūta Ligūrijas jūrā.
Citrusu augļu dārzs ļaus mums ielūkoties neparastā un savdabīgā pasaulē. Degustēsim pēc senajām Toskānas receptēm gatavotu citronu marmelādi, slaveno itāļu Limončello. Atvadu pusdienās no Toskānas ēdīsim vītinātu gaļu, Toskānas “Bruschettas” , īstu itāļu picu, saldo ēdienu no citroniem, La Gazzosu- no mandarīniem gatavotu limonādi un protams Toskānas vīnus
Nakts kempingā.
8.diena. Brauciens cauri Itālijai, kur ceļa malā lepni slejas majestātiskie Itālijas Dolomītalpi, kur kā paši itāļi saka enģeļi pūš stabules, Austrijai, Čehijai. Nakts trīszvaigžņu viesnīcā Bytom -Polijā brokastīm.
9.diena. Brauciens cauri Polijai un vēlu vakarā atgriešanās mājās.
Ceļazimes cena 570 euro
Ceļojuma cenā ietilpst:
• transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (regulējami sēdekļi, kondicionētājs, WC, audio, video);
• degviela, ceļa nodokļi, stāvlaukumu un maksas ceļu izmaksas;
• naktsmītnes: - trīszvaigžu, četru zvaigžņu viesnīcas numuri ar tualeti un dušu, kontinentālas brokastis 6 naktis.
• kempings 2 naktis.
• veselības apdrošināšana; grupas vadītāja un Toskānas gides pakalpojumi
Papildus izdevumi:
Papildizdevumu cena iespējams var mainīties
Castello Brollio pils, pils parka apskate, ekskursija pilī ar pils gidi 15 euro.
Relaksācija Chianciano Terme Spa 20 euro
San Gimigniano vīna muzejs-degustēsim baltvīnu 3 euro
Monte Oliveto Maggiore klostera apmeklējums ar mūku radīto vīnu degustāciju klostera vīna pagrabos, 15 euro
Vakariņas un ekskursija pie olīvu audzētājiem 30 euro
Austiņas Sjēnā 3 euro
Sjēnas katedrāle 8 euro
Carrara un marmora raktuves 15 euro
Ekskursija un pusdienas Colonnata 25 euro
Ekskursija citrusu augļu dārzā ar degustāciju 10 euro, pusdienas citrusu augļu saimniecības restorānā 20 euro
www.celojumlade.lv