Puķu draugiem- zied hortenzijas un flokši Vidzemes pusē. 2020. gada 25.jūlijs Papildgrupa 26.jūlijā 
Izbraukšana no no Kuldīgas 5.00, Saldus 5.50, Dobeles 6.35, Jelgavas 7.10
Daiļdārza īpašniece Velta Breidaka dārza apmeklētājiem dos ieskatu par japāņu dārzu, latviešu dārza stūrīti angļu stilā ,par Luāras ieleju Francijā, par Bavārijas Alpiem Vācijā, pat par Āfriku! Varbūt jums iepatiksies tikpat daudzveidīgs un aizraujošs daudzu stilu dārzs kā saimniecei – aiz katra taciņas līkuma atkal kaut kas jauns un pārsteidzošs!
Kupla un apjomīga lapotne, ievērojams augstums, lielas, tumšzaļas lapas un romantiskas ziedu bumbas -lielziedu un skarainās hortenzijas. Maģiskās un košās dārza "bumbas", kas spēj mainīt krāsu, ir lielisks papildinājums Jūsu dārzam. Hortenziju un daudzgadīgo puķu iegādes iespējas.
Pusdienu pauze Ādažos “Lido”. Ēdieni Jūsu garšas kārpiņām un katra gaumei.
Daiļdārzs- Tūjas kaskāde. Dārzs kā mākslas darbs, kas nes savu enerģētiku. Tūjas jūrmalā pat esot vairāki mīlestības akmeņi un ļoti daudz akmeņu, kas izstaro pozitīvo enerģiju. Šajā vietā var izjust dabas skaistumu, tās spēku, enerģiju, būt harmonijā ar dabu, kā arī izjust ne tikai akmeņu, augu, latvju zīmju un āderu enerģiju, bet akmeņi te ir kā rota dārzam. Daiļdārzs ir ar skatu uz jūru un ūdenskritumu kaskādi, kura priecē pavasarī un rudenī, bet vasarā tā ir akmens upe. Tūjas jūrmalā pat esot vairāki mīlestības akmeņi un ļoti daudz akmeņu, kas izstaro pozitīvo enerģiju.
Maza relaksācijas pauze Tūjas jūrmalā.
Relaksējošs pasākums atpūtai, fotosesijām. Absolūta smaržas un miera osta -Lavandu lauki.
Floksis ir viena no pateicīgākajām dārza puķēm, jo ilgi zied, reibinoši smaržo. Dārzkope, selekcionāre un grāmatas "Flokši" autore Guna Rukšāne iepazīstinās ar sava dārza savdabīgākajiem eksemplāriem. Gunas Rukšānes dārzā var atrast ap 200 flokšu šķirņu. “Flokšu pasaule ir skaista un daudzveidīga, taču selekcionāri joprojām sapņo radīt ko nebijušu, tādu, kas radikāli atšķiras no jau zināmā. Arī savam dārzam mēs vēlamies iegūt ko tādu, kas neaug katrā puķu dobē,” atzīst Guna.
Ceļazīmes cena: 28 euro
Ceļojuma cenā ietilpst:
Transports-komfortabls autobuss ar regulējamiem sēdekļiem, kondicionētājs, audio, video, pavadošā gida pakalpojumi,
Papildus izdevumi:
Lavandu lauki 3 euro
Gunas Rukšānes flokšu dārzs 3 euro
Daiļdārzs- Tūjas kaskāde 3 euro
Hortenziju dārzs 3 euro euro
Pusdienas Lido – pēc pašu izvēles