Latvijas apslēptā pērle - „Billes mežs”. 2020.gada 30. maijs. 
Izbraukšana no Kuldīgas 6.00, Saldus 6.50, Dobeles 7.35, Jelgavas 8.10
Katvaru muižas parks, kas izskatās tik spocīgs un neparasts – gluži kā no pasakām! Tieši gar ezera krasta terasēm stiepjas vecu liepu alejas ar atpūtas stūrīšiem, no kurām pati grandiozākā ir augšējās terasē. Tur atrodamas 400 gadus vecas, īpatnēji veidotas milzu liepas, caur kuru lapotni vasarās nav saskatāmas debesis. Liepas izskatās gluži kā pasakās noburts ļaužu pulks. Katvaru liepu audzi – Billes mežu, varam redzēt jaunās simtgades filmā "Bille".
Katvaru muižai ir vairāku gadsimtu sena vēsture ar saviem stāstiem un mītiem par tās kādreizējiem saimniekiem. Ēka ir viens no pēdējiem izcilākajiem Latvijas baroka arhitektūras piemēriem. Muižas parkā uzņemtas Rīgas kinostudijas filmas "Tās dullās Paulīnes dēļ" un "Tauriņdeja" .
Ķipēnu muižas kungu māja. Kā pirmais īpašnieks minēts lībietis Sīmanis, vēlāk piederējusi Megdemu ģimenei. Muižai raksturīgs vācu arhitektūras 19.gadsimta stils.
Cik skaists paveras skats zemnieku saimniecībā "Priedītes", kad staltie bērīši un kumeliņi zibens ātrumā traucas pļavu plašumos! Dosimies ciemos, lai iepazītu dzīvi laukos, pabužinātu eksotiskākos lauku sētas iemītniekus un sagādātu sev prieku dodoties mazā izjādē ar zirdziņu.
Rumbiņi» – trīs dzejnieku iedvesmas vieta. Tās ir mājas ar īpašu auru, ko izjūt katrs, kas šurp atbrauc. Te var smelties spēku savai dvēselei no Bārdu dzimtas stipruma. "No Zemes dēla ar zvaigžņu dvēseli..." Mājas saimniece pusdienu galdā cels uz ugunskura vārītu pavasara noskaņu zupu, pīrāgus, plātsmaizi un protams tēju no dzejnieku pļavām. Neizpaliks stāstījums par Rumbiņu māju saimniekiem, viņu atstātajām pēdām Latvijas kultūras mantojumā un zāļu tējiņu ārstnieciskajām īpašībām pēc mūsu senču tradīcijām.( Būs iespēja iegādāties tējiņas no Friča Bārdas dzimtas pļavām).
Augļkopības saimniecībā "REĶI" Jūs gaida 8000 ziedošas ābeles. Piedāvājam iespēju saimniecību apskatīt, iepazīt, izzināt ābeļu audzēšanas noslēpumus, iejusties ābola lomā ceļojot ābeļdārzā ābolu vagoniņos, izgaršot dabīgu no gataviem augļiem iegūtu ābolu sulu.
Ceļazīmes cena: 28 euro
Ceļojuma cenā ietilpst:
Transports-komfortabls autobuss ar regulējamiem sēdekļiem, kondicionētājs, pavadošā gida pakalpojumi,
Papildus izdevumi
Zemnieku saimniecības Priedītes apskate 1.50 euro
Vizināšanās ar zirdziņu 2 euro
Augļkopības saimniecība ‘’Reķi ‘ apskate, degustācijas, vizināšanās pa ābeļdārzu - 4 euro
Ciemošanās Friča Bārdas mājās „Rumbiņas” 2 euro,
Pusdienas -zupa, pīrāgi, plātsmaize, tēja 3 euro