Ceļojums uz Tallinu „Tallina viduslaiku noskaņā” - 28 EUR

Ceļojums uz Tallinu „Tallina viduslaiku noskaņā” Ceļojums uz Tallinu „Tallina viduslaiku noskaņā”
Klusi sasaucas baznīcu torņu zvani, gaisā virmo kanēļa un mandeļu aromāti, klusi skan vecā lejierkastnieka dziesma. Kā mēmi pagātnes liecinieki mūs uzrunā Garais Hermanis un Resnā Margarita, bet veco Rātsnamu un pilsētu nenogurstoši sargā tās aizbildnis Vecais Tomas.

Izbraukšana no Rīgas.
Dosimies uz Keilas ūdenskritumu, lai priecātos par tā valdzinošo skaistumu un vareno spēku..
Keila Joa ciematā atrodas piecarpus metru augstais Keilas ūdenskritums. Palu laikā ūdens te gāžas un mutuļo. Tieši šeit ir filmēti skati no filmas ”Velna kalpi”. Pie Keilas ūdenskrituma atrodas senā Keilas muiža, ūdensdzirnavas un krogs.
Klusi sasaucas baznīcu torņu zvani, gaisā virmo kanēļa un mandeļu un aromāti.... Tā ir Tallina, kas mūs sagaida tērpusies balta sniega rotā. Dosimies ceļā gar seno nocietinājumu mūri, aiz kura paveras īsta viduslaiku atmosfēra. Kā mēmi pagātnes liecinieki mūs uzrunās sargtorņi Garais Hermanis un Resnā Margarita. Toties no skatu laukuma pavērsies neaizmirstams skats uz Lejaspilsētu un jūru. Bet veco Rātsnamu un pilsētu nenogurstoši sargā tās aizbildnis Vecais Tomass.
Jūras muzejs. Apmeklētāji var pielaikot jūrnieku formastērpus, iekāpt zemūdenē „Lembit”, lai iepazītu dzīvi zem ūdens, uzkāpt uz stāva tiltiņa viļņa formā. Aplūkot gan jahtas, gan karakuģi, mīnas un torpēdas. Izstaigāt īstu ledlauzi „Lielo Tilu”.

Ceļazīmes cena: pieaugušam 28 euro, bērnam 25 euro

Ceļojuma cenā ietilpst:
Transports-komfortabls autobuss ar regulējamiem sēdekļiem, kondicionētājs, wc, audio, video.
Gida pakalpojumi.

Papildus izdevumi:
Jūras muzeja centrs ar ekspozīciju 11 euro pieaugušais, 8 euro bērnam
Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds, Uzvārds:
Ceļojuma nosaukums:
* E-pasts
Telefons
Piezīmes